درباره  ما

مروری بر تاریخچه کارخانه

داستان ما

شرکت قالب سازی ایران قدر شقایق (سهامی خاص) فعالیت خویش را از مهرماه سال 1370 با مجموعه ای از کارشناسان خبره و دارای تجربه در زمینه ساخت قالب های اکستروژن ، تولید انواع مقاطع آلیاژهای آلومینیومی و ارائه خدمات مهندسی در بهینه سازی پرس های اکستروژن شروع نمود . در سال 1373 با راه اندازی فرز cnc و ایرکات cnc برای اولین بار در ایران ساخت قالب های اکستروژن آلومینیوم را در کارخانه خود با روش cad/cam بهینه نمود. در سال 1385 با نصب و راه اندازی پرس اکستروژن 2000 تنی مستقیم/غیرمستقیم سنبه دار ساخت شرکت شلومن آلمان مجهز به سیستم پولر و میزهای اتوماتیک تسمه های نسوز ، تنوع و کیفیت تولیدات خود را ارتقا داده است و تولید لوله های بدون درز (Seam lesss) با آلیاژهای سخت آلومینیوم را در محصولات خود گنجانده است و هم اکنون شرکت شقایق با ارائه خدمات طراحی سیستم های یکپارچه و مقاطع مورد نیاز مصرف کنندگان با ساخت قالب و تولید پروفیل مربوطه برای مشتریان خود اطمینان خاطر را به ارمغان آورده است.
جریان تحقیقات علمی کاربردی و خلاقیت و نوآوری و توجه به نیازهای مشتریان همچنان ادامه دارد.
این شرکت در تاریخ 1373/01/27 تحت شماره 104141 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسیده است.

اهداف و خواسته های ما

  • ما آلومینیوم را شکل می دهیم.
  • تصویرسازی فانتزی از شکل دادن به آلومینیوم.
  • ایده های آلومینیومی هرگز زنگ نمی زنند.
  • ما فقط آلومینیوم را شکل نمی دهیم بلکه ایده های شما را شکل می دهیم.
  • ماروی ایده ها تاثیر می گذاریم تا آلومینیوم رابه کارگیرند.

خط مشی کیفیت

  • بکارگیری استاندارد های بین الملی در تولیدات
  • بهبود و عملکردهای فعلی و توجه به نوآوری در شیوه های عملکرد
  • آموزش مرتب برای بدست آوردن مهارتهای جدید برای پاسخگویی به نیازهای جدید مشتریان
  • دخالت مشتریان در عملیات طراحی و و تولید(اعمال نقطه نظرات مشتریان)
  • کنترل کیفیت در کلیه مراحل مختلف ساخت و تولید

ماموریت ما

ما تیمی هستیم پیشرو در ارائه راه حل های آلومینیومی که با بهره گیری از تحقیق، طراحی، فن آوری و نیروهای متخصص توانا آلومینیوم خام را به محصولات صنعتی و مصرفی و ساختمانی تبدیل میکنیم و به صاحبان صنعت کمک میکنیم تا ایده های آلومینیومی شان را شکل دهند، قطعات آلومینیومی را در محصولات و صنعت شان بکار گیرند و نوآوری داشته باشند.
ما با تولیدمحصولات آلومینیومی مصرفی به مردم کمک می کنیم تازیبایی، دوام، سبکی و ظرافت را در محیط زندگی، کار و اطرافشان تجربه کنند. محصولاتی که هرگز به محیط زیست آسیب نمی رسانند.

در این راستا ما برای رسیدن به رشد و سود آوری و قدرت رقابت فنی وا قتصادی اولویت هایمان را توجه به خواسته های مشتری، کیفیت، و سرعت خدمت رسانی از طریق تشویق خلاقیت، آموزش، نوآوری در شیوه های عملکرد قرار داده ایم. و مشتریان این مفاهیم را در رفتار و فرهنگ سازمانی ما لمس خواهند کرد.

فهرست